PARTNEŘI

Bushman a FotoŠkodawww.fotoskoda.cz/

Toulat se přírodou ideálně s kvalitním fotoaparátem 

FotoŠkoda nabízí komplexní fotografické služby pod jednou střechou. Znalostmi a zkušenostmi vyzbrojená posádka poradí s výběrem fotografické techniky, technikou focení i dalším zpracováním. Bushman je rád, že jeho partnerem jsou opravdoví profesionálové.

Zoo Prahawww.zoopraha.cz

Ochrana přírody a chov ohrožených druhů

Bushman rád spolupracuje na projektech, které dávají smysl. Pražská zoologická zahrada stojí za celou řadou ochranářských aktivit, od výzkumů přes ochranu a chov ohrožených druhů. Podílí se na vzdělávání veřejnosti ohledně ochrany přírody.


www.zooplzen.cz

Chránit zvířata, rostliny a zároveň se zabývat vědeckou činností

Plzeňská zoologická a botanická zahrada se zabývá kromě záchrany ohrožených druhů také vědeckou a výchovně-vzdělávací činností. Vytváří prostředí, kde se svými blízkými prožijete příjemné chvíle, odpočinete si a načerpáte nové síly.  www.zoo-ostrava.cz


Příroda na dosah

Velká zoologická zahrada s mnoha zvířaty a velkou botanicku zahradou. Ostravská zoologická zahrada je centrum odpočinku a vzdělání, ale také místo, kde je vyvíjena snaha o záchranu zvířecích druhů, z nichž mnohé už v přírodě nežijí nebo z ní v nejbližší době vymizí. 


www.zoojihlava.cz

Vzdělávat se a rozvíjet se 

V jihlavské zoologické zahradě myslí na všechny věkové kategorie. Kromě mnoha expozic se zvířaty ze skoro celého světa nabízí také výukové programy pro děti, příměstské tábory, semináře pro pedagogy nebo programy pro seniory.


www.safaripark.cz

Ochrana zvířat v jejich přirozeném prostředí

Opravdové safari mezi volně se pohybujícími stády zvířat a jediné Lví safari ve střední Evropě, to je safari park ve Dvoře Králové. Poznávání Afriky však nekončí ani po setmění. Projížďka večerním safari následovaná africkou večeří a noclehem v luxusních stanech či afrických bungalovech hned vedle žiraf, pakoňů a zeber - to je to pravé dobrodružství!

www.kofola.cz

Na cesty jen s dobrým pitím

Při kratších i delších výpravách s Bushmanem je potřeba myslet na pitný režim. Kofola vyrábí nápoje poctivě a s láskou. S nadšením usiluje o to, co je v životě opravdu důležité: milovat, žít zdravě a stále hledat nové cesty.


www.meopta.cz

Lepší pohled na svět

Společnost Meopta je specialista na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. Působí v oblasti výzkumu a vývoje, v konstrukční činnosti a ve výrobě optických i mechanických součástí a jejich montáži.

www.ranchjestrebice.cz

Koně, pastviny, lesy a nádherná příroda

Bushman respektuje přírodu, stejně jako jestřebický ranč. Bohaté pastviny, arál lemovaný listnatým lesem, akátové ohrady s přístřešky pro koně, zázemí pro práci s koňmi - to a mnohem víc si můžete užít v oblasti České Sibiře.

www.cegu.ff.cuni.cz

 

Expediční výpravy do Egypta

Český egyptologický ústav se věnuje vědecké a pedagogické činnosti v oblasti egyptologie. Zpracovává a publikuje výsledky vlastního bádání na archeologických lokalitách v Egyptě.

www.biosystem.cz

Lepší životní prostředí

Bushman myslí na ochranu životního prostředí, stejně jako BIO SYSTÉM spol. s r.o. Společnost poskytuje Svým osobním přístupem a vysokou odborností komplexní ekologické a úklidové služby v rámci celé ČR.

www.nppodyji.cz

Ochrana přírody a krajiny

Nenarušená příroda, srázné stěny, meandry či kamenná a balvanitá moře se specifickou faunou a florou, to je nejmenší národní park v České republice - Národní park Podyjí.   


www.jeepwrangler.cz

Užít si jízdu s pořádným autem

Bushman rád cestuje, stejně jako majitelé Wranglerů. Jeep Wrangler není jen offroad. Jeep Wrangler, to je životní styl.www.istan.cz

 

Svět outdooru, dobrodružství a adrenalinu

Zážitky, vzdělávání, aktivní realaxace a volný čas prožitý naplno pod vedením profesionálů ze "Special Team for Adventure in Nature". Bushman je rád aktivní, protože aktivní odpočinek je zároveň nejlepším odpočinkem.

www.vpagro.cz

Ochrana rostlin

VP Agro je významným distributorem osiv polních plodin, přípravků na ochranu rostlin a hnojiv. Další významnou činností jsou nákup a prodej zemědělských komodit. Úzce spolupracuje s významnými vědeckými a odbornými pracovišti u nás i v zahraničí.
www.inset.com

Pozemní i podzemní stavby

Spolehlivý a operativní partner investorů, projektových organizací a dodavatelů dopravních, podzemních, inženýrských i vodohospodářských staveb.

 

 

DALŠÍ PARTNERY NAJDETE ZDE.