Bushman for Unicef, water for Africa

Bushman for Unicef

V rámci kampaně WATER FOR AFRICA se podařilo získat prostředky pro UNICEF v celkové výši 234.905 Kč. Děkujeme všem, kteří si tričko nebo doplněk BUSHMAN z limitované edice zakoupili a přispěli tak na vyčištění 9.396.520 l vody v Africe.

Do pokračování tohoto projektu se můžete zapojit i Vy, trička z edice BUSHMAN FOR UNICEF jsou stále k dispozici ve všech značkových prodejnách i na e-shopu BUSHMAN, a to až do vyprodání zásob. Koupí 1 trička přispějete 100 Kč na projekt UNICEF „Nezávadná voda“. Výtěžek z každého trička umožní nákup 800 tablet na čištění vody, což představuje až 4000 litrů nezávadné vody pro Afriku.

Navštivte prodejny BUSHMAN a pomáhejte s námi!

BUSHMAN se v rámci svých dobročinných aktivit rozhodl podpořit největší světovou organizaci pomáhající dětem – UNICEF, která mimo jiné pomáhá získávat zdravotně nezávadnou vodu v postižených oblastech. Nedostatek nezávadné vody patří mezi největší hrozby současného světa. Přístup ke zdrojům pitné vody nemá každý desátý člověk naší planety – 783 milionů lidí. Na nemoci způsobené závadnou vodou a nedostatečnou hygienou každý rok umírají 2 miliony dětí. UNICEF ve více než 90 zemích světa hloubí studny, instaluje ruční čerpadla, zajišťuje přívod vody do škol a zdravotních středisek, poskytuje tablety na dezinfekci vody, rozvíjí programy zaměřené na zvýšení úrovně hygieny rodin a ochrany před nemocemi přenášenými závadnou vodou.

 

SPECIÁLNÍ EDICE BUSHMAN TRIČEK UNICEF

Bushman tričko Unicef Bushman tričko Unicef Bushman tričko Unicef