BUSHMAN NEWS

31.10.2016

Podzimní počasí ještě láká vyrazit na túru. Přinášíme dva tipy, jak si užít poslední podzimní dny. Třeba po turistických stezkách krásné Šumavy, a to dřív než napadne sníh. Doporučujeme mít pevné a pořádně rozšlápnuté boty, aby se po pár kilometrech neobjevily puchýře.

K Prášilskému jezeru

Krátký výlet po šumavských lesích vás zavede až k Prášilskému jezeru. Červená turistická trasa z Prášil nabízí vyhlídkovou procházku. Nenáročná délka trasy má pouhé 4 km. Prášilské ledovcové jezero se nachází na severovýchodním svahu Poledníku v nadmořské výšce 1 080 m.

Z Modravy na Březník

Nenáročná je i delší vycházková trasa z Modravy na Březník. Patnáctikilometrová cesta vede údolím Modravského potoka. Červená turistická vás dovede na Březník. Dále se vydáte po zelené stezce Cikánskou slatí zpátky do Modravy. Březník je samota postavená na severním okraji širokého údolí Luzenského potoka. Ve středověku zde vedla zlatá stezka.  

 Bushman expedice Modrava Šumava Bushman expedice Modrava Šumava

 

Na túru i na procházku co nejpohodlněji

Připraveni na cestu? S koženými botami to šlape samo! BUSHMAN PAMIR jsme navrhli tak, aby splnily ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. A šumavský terén zvládnou levou zadní. Boty jsou vyrobené z nubukové usně, která dostatečně ochrání nohu i v náročném prostředí. Mezistélka výborně tlumí nárazy a díky antibakteriální ochraně se navíc nemusíte bát vzniku nepříjemných zápachů ani bakterií. Jediné co pocítíte, je příjemný pocit z pohodlné chůze.

Bushman trekové boty Pamir

Přečtěte si víc.

Dalším naším tipem jsou kožené boty BUSHMAN HERMON z prvotřídní nubukové usně. Dostatečně chrání chodidla i v obtížném terénu. Kotníková obuv je ideální pro takovéto outdoorové aktivity. Kvalitní zpevněná podrážka napomáhá pohodlné chůzi po asfaltu i na kamenitém horském povrchu. Vnitřní stélka zajišťuje pružný došlap a díky využití speciálního materiálu je antibakteriální.

Bushman trekové boty Hermon

Přečtěte si víc.

Do třetice nízká treková obuv BUSHMAN ARARAT. Znáte ten pocit, jak si v lese sednete na pařez, sundáte boty a ta úleva… tak to už nemusíte. Nohy jako v bavlnce a praktická antibakteriální mezistélka udělá také své. S touto odolnou obuví si bez problému vyšlápnete kamkoliv. Pomůže vám v tom pevný syntetický materiál i kvalitní konstrukce. Díky tomu nemají boty problém s tlumením nárazů v těžkém terénu.

Bushman trekové boty Ararat

Přečtěte si víc.