BUSHMAN NEWS

21.03.2017

Bushman, jak je jeho dobrým zvykem, i nadále zůstává součástí přírody. Proč si ale kousek přírody nevzít s sebou do města? Proč se cestou z práce necítit jako velký cestovatel a objevitel? Tak se cítí pravý Bushman. Takový je pravý Bushman. Ať jste kdekoliv, „v těch těhle hadrech vypadáte zatraceně dobře“. Bushman, to je vaše druhá kůže, vaše pohodlné oblečení, které vás chrání. Bushman, jediný parťák, kterého si připustíte k tělu.

Bushman nová kolekce

Bushman udává směr nadčasové módy jako kombinaci osvědčených střihů, přírodních materiálů, příjemných barev, překvapujících funkčních detailů. Dvacet let cenných zkušeností, které okolní svět přinesl, se s rozmyslem a pečlivostí vkládá do doplňků a stylového oblečení. Z přírody čerpá inspiraci a využívá přírodní barvitost, vzory a materiály. Pocit cestovatelů vycítíte z každého oděvního kousku.

Pánská kolekce ve znamení pohodlí, funkčnosti, praktičnosti a decentní barevnosti. Přimhouříte oči a najednou stojíte pod sopkou, nebo na poušti zalité tlumenou červenou barvou, otočíte se a upoutá vás hlubinná modř a zátoka lemovaná zelenými křovinami. Kontrastní prvky na vaší košili, bundě, kalhotách jej dělají neobyčejnými. Každá kapsa, každý záhyb má svůj důvod. Novinkou v materiálech je i tkanina BushTech, kdy jsme povýšili bavlnu, při zachování jejich vlastností, na voděodolnou.

Dámská kolekce Bushman respektuje ženu a něžnost, která je v této části nepřehlédnutelná. Čiší z ní sebevědomí, jistota, že víte, co chcete. Oblečení, které je pohodlné, volné, příjemné. Oblečení, které máte plně pod kontrolou, přináší vám svobodu a volnost. Křehké a jemné prvky jsou velmi inspirativní. I vy můžete stát na vydlážděném náměstí velkoměsta, cítit se jako byste stála na louce plné rozkvetlých modrých a růžových pomněnek, jako by vás hladily sluneční paprsky, a přesto vypadat šik. Určitě se nebojte kombinovat, má to své kouzlo.

Prohlédněte si novou kolekci Bushman jaro/léto 2017.

Bushman nová kolekce 2017