BUSHMAN NEWS

23.03.2016

Nevšední, avšak ve spoustě ohledech klasická. Taková je nová kolekce BUSHMAN SPRING & SUMMER 2016.

Ani tentokrát značka BUSHMAN nedá dopustit na osvědčené výrobní postupy či využitelnost převážně přírodních materiálů. Ať jste cestovatel prahnoucí po dobrodružství s vůní adrenalinu nebo člověk milující město i pohodu zároveň, BUSHMAN Vás oblékne.

Měkké přírodní materiály jako například 100% bavlna a len jdou ruku v ruce s i s kolekcí SPRING & SUMMER 2016. Oblečení a doplňky z nich jsou totiž nejen pohodlné, ale zároveň funkční a vyznačují se pevností. Pokud bereme v potaz správné zpracování těchto materiálů, načež samozřejmě značka BUSHMAN dbá do největších detailů, nečeká Vás žádné zklamání, co se týče funkčnosti jednotlivých kousků.

Je třeba zmínit mnoho dalších předností této kolekce. Rozhodně nemohou být opomenuty kvalitní YKK zipy, trojitý steh anebo enzymatické oprání, to vše zaručí vyšší odolnost oblečení. Dále pak funkční detaily, které Vám zpříjemní Vaše ať už dobrodružné či pracovní cesty.

Inspirací pro Vás z kolekce SPRING & SUMMER 2016 budou nejen novinky, ale i osvědčené a dobré BUSHMAN kousky.

Bushman kolekce spring/summer 2016

Nechte se uchvátit novými barvami a střihy, kterými je kolekce SPRING/SUMMER 2016 protknuta skrz naskrz.

TRIČKO PALMYRA 

Bavlněné tričko s vynikající prodyšností Vám nabídne pohodlí a designovou jedinečnost v jednom. Kimono rukávy a výrazné barvy podtrhují ženskost a prezentují eleganci zároveň.

palmyra_lagoonpalmyra_yellow

Originální, nové a nápadité. Takové jsou potisky triček, mikin a šatů v této kolekci. Ať už celopotisk nebo jen malý obrázek na rukávu, vždy svým stylem prezentuje vztah a respekt k přírodě, ostatně jak je tomu od prvopočátku značky Bushman.

chevak_light_greenmelody_cameljet_snake

Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách nové kolekce. Uvítáme Vás jak v našich značkových prodejnách, tak na e-shopu.

  

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

BUSHMAN