BUSHMAN NEWS

02.08.2019

Nakup nad 2000 korun a BUSHMAN klobouk SLAMÁK od nás dostaneš za korunu. Nebo pojď do kůže - kožené tašky a peněženky jsou nyní až o 30 % levnější.

Není klobouk jako klobouk, slamák je prostě klasika. Kamkoli se vydáš, ochrání tě před sluncem. Je lehký, ručně vypletený ze suché slámy, má odvětrání a po vnitřním obvodu stuhu pro pohodlné nošení. A když si budeš chtít strčit něco za klobouk, použij poutko na vnější bavlněné stuze s potiskem. Tip od nás: pokud by ti byl BUSHMAN klobouk SLAMÁK malý, namoč ho a vytvaruj podle svojí hlavy. Pak ti určitě sedne!


Jenom slamák ale léto nedělá, proto jsme do nabídky v e-shopu přidali dvoje kraťasy v limitované edici. Jak WORTHS II, tak BUXTONS vycházejí z cargo kalhot, takže poberou vše, co potřebujete mít po ruce.

BUSHMAN kraťasy BUXTONS


BUSHMAN kraťasy WORTHS II

 

Jasně, ne všechno se vejde jen do kapes. Jestli váháte, do čeho si dáte vše nezbytné na příští expedici, jděte do kůže! Nejen proto, že BUSHMAN používá výhradně kvalitní hovězinu – nyní jsou totiž všechny kožené tašky a peněženky až o 30 % levnější.

 

Akce platí od 31. 7. do 1. 9. 2019 nebo vyprodání zásob.

Ať je Váš zbytek léta co nejdelší!