BUSHMAN NEWS

12.12.2018

 

Soutez Bushman

 

Zážitky, sdílená radost, překonávání překážek či vlastního strachu? Chvilky spolu, pro sebe či za poznáním? Dobrodružství života, kterému jen vy sami dáváte směr a udáváte jeho tempo.

 

Bushman a dobrodružství

 

My jsme tu ale pro to, abychom vám a těm, které chcete obdarovat dopřáli o starost méně. Krýt záda pohodlím a slíbit dobrý pocit po těle vám můžeme a chceme díky materiálům a funkčním detailům na všech produktech, pod které se Bushman podepíše.

Ne jen dnes, ne jen o letošních Vánocích, ale pokaždé, už více jak 20let.

 

#ROZBALTETOSNÁMI

Každý týden až do Vánoc vám odkryjeme obsah jedné krabice. Chceme vás inspirovat a ukázat to nejlepší, co umíme. Hodnoty, které v naší práci vidíme a rozhodně dávají smysl. 

Krabice plná rovnováhy

Bushman v rovnováze s přírodou

Krabice plná odpovědnosti

 

Odpovědný Bushman

Krabice plná radosti z prožitku

 

Bushman - radost z prožitku

Krabice plná opravdovosti

 

Bushman krabice

 

Tvořit nás baví, ale protože také víme, že i ta nejnepatrnější věc a čin je propojen s tím ostatním. Záleží nám i na koloběhu našich produktů a tom, co s nimi nejenom prožíváte a ony s vámi, ale také na tom, jak jejich užitný život končí. Opravou v tom nejlepším případě, redesignem či jiným využitím a nebo správnou recyklační  likvidací.

Ne vše je ale třeba vyhodit či v případě naší krabice/BushBoxu rozřezat do papíru. Je tolik možností jak ji znovu využít. Stačí se jen zamyslet a nebo se nechat  inspirovat ... tvořit je radost. 

Více inspirace najdete také zde nebo v prodejnách Bushman.