BUSHMAN NEWS

JEDNA NIKDY NESTAČÍ: 2+1 NA KOŠILE

14.08.2019

Mít košili pro jakoukoliv příležitost se vyplatí. Nyní dvojnásob, protože když si vyberete tři košile BUSHMAN, tu nejlevnější Vám dáme za korunu. Vybíráte spíš podle stylu, nebo materiálu? Máme pro Vás několik tipů, na co se zaměřit.

celá novinka

MÁŠ POD SLAMÁKEM? NEJSI VE SVÉ KŮŽI?

02.08.2019

Nakup nad 2000 korun a BUSHMAN klobouk SLAMÁK od nás dostaneš za korunu. Nebo pojď do kůže - kožené tašky a peněženky jsou nyní až o 30 % levnější.

celá novinka

BÁJEČNÉ LÉTO S TRIČKEM BUSHMAN: ZLEVNILI JSME O 20 %

18.07.2019

Tričko - základ šatníku. Tak proč si o něj výbavu neobohatit právě teď se slevou 20%?

celá novinka

SOUTĚŽ #bushman500 NEJEN O DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT

SOUTĚŽ #bushman500 NEJEN O DÁRKOVÝ CERTIFIKÁT
12.07.2019

Máme pro tebe tip na výlet - a kdyby jenom tip! Díky soutěži #bushman500 totiž můžeš náš tip proměnit ve svoji výpravu, a pokud navíc odpovíš správně na soutěžní otázku, budeš se moci na cestu vybavit oblečením nebo doplňky BUSHMAN. Jdeš do toho?

celá novinka

BUSHMAN SE SLEVOU AŽ 60 %? PRÁVĚ ZAČÍNÁME!

26.06.2019

Je nejvyšší čas vybavit se na cestu. Nakupte si vybrané oblečení BUSHMAN se slevou až 60 %.

celá novinka

LEN. MILOVANÝ I ZAVRHOVANÝ

LEN. MILOVANÝ I ZAVRHOVANÝ
28.05.2019

Tkaniny ze lnu jsou prověřené a oblíbené, jak dobou, tak především tím, že se lněné oděvy drží po staletí na výslunní jako součást dámských i pánských šatníků. Historie tohoto materiálu podle některých zdrojů sahá až do starověkého Egypta. Ač v průběhu svého módního vývoje dostal len mnoho jmen včetně přízviska „materiál pro chudý lid“, dnes se dostává i do kolekcí značek těch nejzvučnějších jmen.

  

celá novinka

PORTO KORADO ANEB NA MOPEDECH PROTI VĚTRU

PORTO KORADO ANEB NA MOPEDECH PROTI VĚTRU
27.05.2019

Porto Korado aneb Na mopedech proti větru

Včely už se hladově vrhají do prvních květů, je jaro roku 2018. A tehdy to Václav konečně udělá a odvážně vytáhne z chatky pařeza po dědovi. To ale ještě netuší, že za pár měsíců bude v tý chatce dost těsno.

celá novinka

BAVLNA NEBO ORGANICKÁ BAVLNA? ROZDÍL, KTERÝ POCÍTÍTE!

BAVLNA NEBO ORGANICKÁ BAVLNA? ROZDÍL, KTERÝ POCÍTÍTE!
09.05.2019

Bavlna, ta klasická konvenční, jak ji známe dnes ze světa téměř všude kolem nás, je poslední roky nejvíce kontroverzní plodinou vůbec. Používáme ji všichni, dnes a denně, mnohdy na produktech, kde si to sami ani neuvědomujeme. Málokdo už ví, že bavlník se pěstoval už před několika tisíci lety v Egyptě, Pákistánu a Mexiku a první export do Evropy proběhl z Indie v šestém století našeho letopočtu. Že bílé bavlníkové kuličky poskytují jednoleté keře s roztomilými názvy jako je bavlník chlupatý a že první průmyslová přádelna bavlny ve střední Evropě vznikla v roce 1797 tady u nás, ve Verneřicích na Děčínsku. My se ale dnes podíváme hlouběji – na bavlnu jako vstupní surovinu při výrobě oděvních kolekcí. 

celá novinka

FOTOEXPEDICE BUSHMAN V KRUGER NATIONAL PARK

FOTOEXPEDICE BUSHMAN V KRUGER NATIONAL PARK
25.04.2019

Když vám přijdou…

Nestačíte se divit. Teprve druhé zvíře poté, co jste projeli bránou parku. První byl pěkný sloní samec s nádhernými kly. A teď vám vedle auta leží parta strakatých psů. Vy jásáte a kdybyste mohli, tak křičíte, jakou máte radost. Tohle je setkání, po kterém toužíte, které si vroucně přejete a které moc často nepřichází. Strakatí krasavci jsou totiž plaší. Nemají chuť a asi ani čas nechat se okukovat. Tohle je výjimečná chvilka. Odpočívají u cesty v trávě vlhké nočním deštěm. Asi mají naběháno. A tak potichu jásáte, fotíte a děkujete prozřetelnosti...

  

celá novinka

BUSHMAN UKLÍZÍ ČESKO

03.04.2019

Naší filozofií je pozitivní vztah k přírodě. Velice nám záleží na tom, co děláme a jak tím ovlivňujeme životní prostředí, kde žijeme, co je kolem nás. Nejen proto jsme se připojili k celorepublikové akci Ukliďme svět, ukliďme Česko.


celá novinka

NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019

NOVÁ KOLEKCE JARO/LÉTO 2019
01.03.2019

Někdy jde o víc … než jen o styl. Bushman ví, co znamená slovo "kvalita, nadčasovost a pohodlí". Naše nová kolekce tě oblékne pro tvá každodenní dobrodružství, výzvy i běžné radosti.

celá novinka

ZIMNÍ RADOVÁNKY: V ČEM ZA NIMI VYRAZIT?

ZIMNÍ RADOVÁNKY: V ČEM ZA NIMI VYRAZIT?
05.02.2019

Letošní zima nás udržuje stále ve střehu, neustálé střídání teplot i nečekané chumelenice jsou na denním pořádku. Je tedy potřeba se pořádně obléknout, abyste své výpravy za zasněženou romantikou neodstonali. Spolu se stylistkou jsme pro vás sestavili outfity, s kterými se udržíte v teple a ještě k tomu budete skvěle vypadat.

celá novinka

NOVÁ OUTLETOVÁ PRODEJNA V OSTRAVĚ

NOVÁ OUTLETOVÁ PRODEJNA V OSTRAVĚ
23.11.2018

Vážení zákazníci,

celá novinka

KALENDÁŘ BUSHMAN 2019 V PRODEJI

14.11.2018

Vážení příznivci značky BUSHMAN,

právě díky vám mohl vzniknout kalendář pro rok 2019. Motto, které nás bude provázet i v příštím roce, je "Bushman na cestách". A i v tomto duchu můžete každý měsíc obdivovat krásné fotografie. 13 autorských snímků nás zavede do divočiny, exotické přírody i českého prostředí. Prohlédněte si, jak vypadá náš nový kalendář, zakoupit jej můžete na pobočkách nebo v eshopu.

celá novinka

PRODEJNA BUSHMAN NOVĚ V OC LETŇANY

18.10.2018

Vážení zákazníci,

celá novinka

NOVÁ KOLEKCE PODZIM/ZIMA 2018

20.09.2018

Vážení zákazníci,

celá novinka

KAM NA TÚRU PO ČECHÁCH?

17.09.2018

Vážení milovníci přírody a turistiky,

přinášíme vám pár tipů na výlety po krásách Česka. Cílem vaší expedice nemusí být exotická krajina vzdálená tisíce kilometrů. V Čechách a na Moravě je mnoho míst, která stojí za objevení.

celá novinka

CESTUJTE POHODLNĚ I V HORKÝCH LETNÍCH DNECH

20.08.2018

Pro každého cestovatele je důležité nejen mít naplánovaný cíl cesty, ale stejně tak i mít na sobě správné oblečení. Pokud jsou tílko, kraťasy nebo košile navíc vyrobeny z přírodního materiálu, který je příjemný a pohodlný, nebrání již nic tomu, aby se den vydařil přesně podle vašich představ. A abyste se cítili v tomto parném počasí opravdu příjemně, přinášíme vám pár tipů, co si obléct. Vybrali jsme kousky, ve kterých se zaručeně nezpotíte.

celá novinka

BUSHMAN NA CESTÁCH ZNÁ SVÉ VÍTĚZE

BUSHMAN NA CESTÁCH ZNÁ SVÉ VÍTĚZE
10.08.2018

Vážení zákazníci,

během července jste se mohli zapojit svými fotografiemi přírody nebo zvířat do soutěže BUSHMAN NA CESTÁCH.

celá novinka
1 2 3 4 5 > >>