BUSHMAN - VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Pracovník / pracovnice E-shopu

Hledáme posilu na centrálu do našeho E-shop týmu, který se stará o spokojenost zákazníků oblíbené značky BUSHMAN.

Náplň práce:

  • Příprava zboží dle objednávek zákazníka
  • Provádění skladových operací - příjem, výdej, balení
  • Fakturace objednávek
  • Práce se skladovým softwarem
  • Manipulace se zbožím
  • Práce Po – Čt 8:00 – 17:00 a Pá 8:00 – 12:00

Požadujeme:

  • Spolehlivost, komunikační schopnost, samostatnost
  • Vstřícnost, ochotu
  • Zodpovědnost za kvalitu své práce
  • Schopnost týmové práce
  • Pečlivost, trestní bezúhonnost
  • Solidní úroveň práce na PC (MS Office, Outlook)
  • Fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • Pracovní místo v klidném prostředí Městečko – Nespeky (okres Benešov)
  • Perspektivní a dlouhodobou práci ve zkušeném kolektivu
  • „Cool Brand“ a příjemné pracovní prostředí
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Možnost vlastního profesního růstu
  • Sleva na firemní výrobky
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Nástup možný ihned

Strukturované životopisy v českém jazyce včetně fotografie zasílejte e-mailem na prace@cz.bushmanwear.com. Do předmětu zprávy uveďte "E-shop".