BUSHMAN - VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Obchodník / Export Developer / B2B

Hledáme pracovníka na pozici Obchodník / Export Developer / B2B, obchodník pro rozjezd a rozvoj obchodních aktivit (nová prodejní místa, B2B, speciální zakázky atd.) na území ČR a v zahraničí.

Náplň práce:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v ČR a zahraničí, tvorba a prezentace nabídek,
  • smluvní uzavírání obchodních případů, dohled nad jejich průběhem,
  • podílení se na marketingové koncepci a její realizaci v praxi, propagace značky.

Požadavky na uchazeče:

  • SŠ/VŠ vzdělání nejlépe ekonomického směru,
  • strukturované myšlení, samostatnost, organizační schopnosti,
  • perfektní znalost AJ/NJ,
  • komunikační dovednosti a schopnost přesvědčit, podnikatelské myšlení,
  • prodejní a prezentační dovednosti,
  • spolehlivost, zodpovědnost, důvěryhodnost, loajalita,
  • zkušenosti a znalosti trhu oblečení velkou výhodou,
  • proaktivní komunikace a pozitivní přístup k jednání s lidmi,
  • prokazatelné obchodní zkušenosti,
  • ŘP sk. B + ochota cestovat.

Nabízíme:

  • rozmanitá náplň práce s velkou oblastí zodpovědnosti,
  • možnost vybudovat si úspěšnou kariéru,
  • zázemí dobře zavedené a známé společnosti,
  • služební automobil, notebook, mobilní telefon,
  • platové ohodnocení odpovídající výkonu (provizní systém),
  • možnost seberealizace, profesního a osobního rozvoje.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete prosím své CV, motivační dopis a foto na adresu: prace@bushman.cz.

Bushman centrála