BUSHMAN - VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Brigáda na E-shopu

Hledáme posilu na centrálu do našeho E-shop týmu, který se stará o spokojenost zákazníků oblíbené značky BUSHMAN.

Náplň práce:

  • Příprava zboží dle objednávek zákazníka
  • Příprava krabiček pro balení objednávek
  • Manipulace se zbožím
  • Udržování pořádku a čistoty na pracovišti

Požadujeme:

  • Flexibilitu, spolehlivost, samostatnost
  • Vstřícnost, ochotu
  • Zodpovědnost za kvalitu své práce
  • Schopnost týmové práce
  • Pečlivost, trestní bezúhonnost
  • Fyzickou zdatnost

Nabízíme:

  • Brigáda vhodná i pro studenty
  • Možnost pracovat jen odpoledne
  • Flexibilní pracovní dobu ( 2 až 8 hodin denně) podle vlastních časových možností
  • „Cool Brand“ a příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní místo v klidném prostředí Městečko – Nespeky (okres Benešov)
  • Zaměstnání formou dohody o provedení práce
  • Pracovní příležitost na období: Listopad, Prosinec, Leden, Únor
  • Nástup možný ihned

Strukturované životopisy v českém jazyce včetně fotografie zasílejte e-mailem na prace@bushman.cz. Do předmětu zprávy uveďte "E-shop brigáda".