Poznejte nás

BUSHMAN pořádá setkání o expedici na Nový Zéland

Lákalo by vás vydat se na Nový Zéland? Prozkoumat místa, kam se jinak nemáte šanci dostat? S BUSHMANEM můžete! V pražském Klubu cestovatelů se 12. sprna dozvíte vše o expedici, ale i o této ostrovní zemi. O rozeklaných štítech tamních horských masivů v kontrastu s písečnými dunami, ale i o životě na Novém Zélandu bude vyprávět Vlaďka Kennet, která u protinožců žije už deset let. Setkání s názvem BUSHMAN expedice AOTEAROA – K přírodě nejblíž začíná v 18.30 a vstupné je zdarma.

Expedice na Nový Zéland se koná v únoru příštího roku a srpnová přednáška je i pozvánkou na ni. Zúčastnit se totiž může každý. Expedici AOTEAROA (jak Novému Zélandu říkají původní obyvatelé Maoři) pořádá společnost BUSHMAN ve spolupráci s CK True Travel. A půjde o exkluzivní výpravu do míst, která jinak nemáte šanci poznat. Po Novém Zélandu budou provádět čeští průvodci, pro které je Nový Zéland už dlouhé roky domovem, koníčkem i vášní.

Kromě výprav do divočiny se účastníci zapojí i do aktivit v rámci ochrany přírody, ale i do běžného života tamních lidí.

Setkání na téma BUSHMAN expedice AOTEAROA – K přírodě nejblíž

Kdy: 12. srpna 2014 od 18:30
Kde: Klub cestovatelů, Masarykovo nábřeží 239/22, Nové Město, 110 00 Praha 1

Vstupné zdarma
Rezervace: office@bushman.cz nebo na čísle 317712400

Další informace o expedici najdete zde