Poznejte nás

Bushman oblékl reprezentanty 35. mistrovství světa v muškaření – Jajce, Bosna a Hercegovina

K rybaření kvalitní a stylové oblečení od Bushmana zkrátka patří a mistrovství světa si o něj přímo říká. Proto jsme se rozhodli podpořit český tým a vybavit jej tak, aby se všichni mohli soustředit na muškaření a ne na to, že někoho někde něco tlačí nebo mu to není pohodlné.

Vzhledem k předchozím velmi úspěšným rokům, kdy český tým při domácím MS ve Frymburku v loňském roce završil vítězný hattrick, byla i letos očekávání českého týmu vysoká a všichni byli samozřejmě odhodláni udělat maximum pro co nejlepší výsledek. Nicméně si byli vědomi toho, že chytání divokých ryb na jednu mušku ve velmi čistých a mnohdy i hlubokých řekách, v nichž se nelze ani brodit, bude pro ně velmi složité.

Samotný šampionát se odehrál na čtyřech řekách a jednom jezeře. Závodními řekami byla Pliva, Vrbas, Sana a Sanica. Závodním jezerem pak Plivsko jezero na řece Plivě pod závodním úsekem u městečka Šipovo. Centrem šampionátu městečko Jajce na soutoku řek Pliva a Vrbas.

Celkové desáté místo bylo nakonec pro náš tým zklamáním, což nic nemění na skutečnosti, že do mistrovství dali jeho členové vše a stále patří do nejužší světové špičky. V příštím roce hodlají udělat vše pro to, aby potvrdili naše výsostné postavení mezi nejlepšími muškařskými týmy na světě.

A my jim budeme držet palce!

Další fotografie