Inspirujte se

Limitovaná edice triček vzdává hold cestovatelům Hanzelkovi se Zikmundem

Představujeme limitovanou edici triček BUSHMAN. K jejímu vzniku nás inspirovala spolupráce na dokončení dokumentárního filmu Petra Horkého o životě legendárního cestovatele Miroslava Zikmunda Století Miroslava Zikmunda. Triko BUSHMAN H&Z ve žluté barvě je vyrobeno v pánském i dámském střihu a jeho potisk odkazuje na první cestu obou cestovatelů do Afriky.

Tu Miroslav Zikmund a Jiří Hanzelka podnikli společně vozem Tatra 87 v roce 1947. Cílem bylo projet Afriku a Jižní Ameriku. Druhá velká cesta je později zavedla do Asie a Oceánie. Na těchto cestách udělali velké množství fotografií, natočili množství filmového materiálu. Lidé mohli jejich počin sledovat díky reportážím v rozhlase i v tisku.

Triko si můžete koupit v prodejnách BUSHMAN i na našem ESHOPU

„Všichni známe Miroslava Zikmunda jako fenomenálního cestovatele a cestopisce. Ale málokdo ví, že tento bezmála stoletý muž si sedmdesát let denně píše deník. A teď dal souhlas, abychom tyto deníky zpracovali. Snad nikdo na Zemi nemůže popsat poslední bouřlivé století lidstva na unikátních osobních zkušenostech tak, jako on. Od vzniku ČR po současnost. Přes světovou válku, nástup komunismu až po jeho pád. Od kolonialismu po „všemocný“ kapitalismus,“ představuje režisér Petr Horký film Století Miroslava Zikmunda.

Triko BUSHMAN H&Z je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. Finálním opráním byla zajištěna tvarová stálost, proto se nevytahá ani při častém praní a nošení. Je příjemné, na omak měkčí tričko, které lze velmi dobře kombinovat s ostatními produkty BUSHMAN. Logo BUSHMAN zdobí levý rukáv, malý praporek je umístěn v bočním švu.

Hlavní přednosti trika H&Z

  • Tvarová stálost a měkčí omak
  • 100% bavlna
  • Prodyšnost materiálu
  • Limitovaná edice