Inspirujte se

Expedition Boots – dva elegantní osobní tanky

Lze si snad představit, že toulky po krásách světa, kde nikdy nevíte, co na vás čeká za příštím kamenem, by šlo absolvovat bez speciálních bund, funkčního prádla nebo bez klobouku. Co ale nesmí dobrodruhovi v žádném případě chybět jsou pevné a spolehlivé boty. Bushman čerpal z mnohaletých zkušeností nejrůznějších cestovatelů, když přetvářel klasické nevzhledné pohorky na své Expedition Boots. 

Obuv je vyrobená z kombinace kůže a textilu, takže netrpí nešvary celokožených traktorů. Unikátní vnitřní konstrukce pomáhá odvádět z bot přebytečnou vlhkost. Díky vzorku podrážky a speciálnímu materiálu boty nekloužou a – jak se od nich koneckonců očekává – drží na noze jako přibité.

O svoji zkušenost s expedičními botami se podělila cestovatelka Veronika B. „Obuv je pevná, ale ani při první větší procházce, což bylo asi 16 kilometrů po Šumavě, jsem neměla žádné puchýře a ani po více než deseti hodinách se mi takříkajíc nezapařily nohy,“ popisuje. „Boty perfektně seděly jak na kamenech, tak v blátě – a navíc, když jsem je pak nechala uschnout a očistila kartáčem, vypadaly i po koupeli v bahně jako nové. Nikdy bych si nepořídila žádné pohory, ale Expedition Boots nejenže mají výborné vlastnosti, ale navíc i dobře vypadají.“

Hlavní přednosti Expedition Boots

  • Pevné, odolné, přizpůsobené na nejvyšší zátěž
  • Kombinace textilu a kůže zlepšuje ventilaci
  • Unikátní vnitřní systém odvádí vlhkost
  • Neklouzavá podrážka
  • Nenáročné na údržbu
  • Podstatně stylovější, než běžné pohor