Inspirujte se

Expediční košile BUSHMAN HAMMER … nikdy nezklame!

Expediční košile BUSHMAN HAMMER pro muže je stálicí značky a patří do výbavy každého opravdového cestovatele. Košile ze stoprocentní bavlny je perfektním oděvem na cesty do tropů, do pouště, do hor i třeba na chladnější sever. Pokaždé ji oceníte. Nejenom díky materiálu, který je pohodlný a pevný, navíc i přizpůsobivý. V teple spíše chladí a ve větru naopak zahřeje. Ocenili ji i cestovatelé Expedice Kidepo, když se prodírali v pralesích poblíž hranice s Kongem. „Expediční košile Bushman Hammer dostávají zabrat hned po vkročení do stěny pralesa. V okamžiku je máme celé promočené,“ zapsal si do cestovatelského deníku Peter „Bongo“ Lupták. Materiál ovšem skvěle sál pot a potom při dalším putování dobře osychal, cestovatelé tak mohli zůstávat v „Hammerce“ po dlouhou dobu a nemuseli se tak často převlékat.

Ocenili i skvělou funkci nastavitelných rukávů, což je jedna z předností košile Hammer. Rukávy se totiž dají shrnout na délku celé paže, ale i vyhrnout k loktu a zajistit zapínáním. Člověk se tak nemusí zlobit s klouzajícím rukávem. Praktické jsou i náprsní kapsy, které používají dobrodruzi jako úschovnu pro nezbytné drobnosti. Šikovná jsou i poutka k uchycení dalších nezbytností.

Expediční košile BUSHMAN HAMMER

Hlavní přednosti 

  • - Prodyšná a savá 100 % bavlna
  • - Skryté zapínání límce
  • - Dvě náprsní kapsy na knoflík
  • - Ozdobné nárameníky
  • - Jedna libovolně měnitelná nášivka na suchý zip
  • - Nezaměnitelný vzhled

 

  

Expediční košile BUSHMAN HAMMER má ještě jednu neotřelou specialitu, možnost libovolně měnitelné nášivky na suchý zip. Členové jedné výpravy tak mohou jednoduchým způsobem dát najevo: „Jsme jeden tým!“ Stačí si jen udělat nášivku na suchý zip s logem expedice a originál je na světě.  

Najdete na značkových prodejnách BUSHMAN nebo na e-shopu

Další fotografie