Bushman expedice Namibie

Původní myšlenka naší cesty se zrodila vlastně v hlavách členů BUSHMAN klubu. Cestování je náš život, ale většinou cestujeme sami a to nejen ve smyslu nevyužívání cestovek, ale i co do počtu účastníků. Stále častěji se objevovalo volání po tom, abychom s sebou vzali další lidi.

 

Bushman Trip Namibia

Co s tím, když nejsme cestovka? Dá se to vyřešit? Budeme to umět? Sneseme vedle sebe jiné lidi? Kolik můžeme „naložit“ účastníkům, aby se nám nesložili cestou? Rojila se spousta otázek a jediná možná odpověď byla zkušební cesta vybraných jedinců z našich vlastních řad. Otázka kam do Afriky byla naprosto jasná – Bušmeni, národní parky plné zvěře, nádherná poušť, řeky plné hrochů, podobný osud jako naše země, hrdí lidé, minimální osídlení – Namibijská republika!!

 

Trasa z hlavního města na jihozápad do pouště Namib, na severozápadní pobřeží, na severovýchod do Etosha parku, dál na severovýchod do delty Okavanga, Caprivi stripem do Botswany a parku Chobe a ještě dál na východ do Zimbabwe k Viktoriiným vodopádům. Celkem skoro 3 tisíce kilometrů po souši a 30km po vodě.

Přečtěte si o jednotlivých dnech níže. A chcete jet příště s námi? Neváhejte nás kontaktovat na club@bushman.cz.