BUSHMAN NEWS

SPECIÁLNÍ EDICE TRIČEK K 20. VÝROČÍ ZALOŽENÍ ZNAČKY

19.05.2017

U příležitosti 20. výročí založení oděvní značky BUSHMAN jsme pro vás připravili speciální edici jubilejních triček. Do 28.5.2017 můžete tyto trička nakoupit s 20% slevou. Slavte s námi.

celá novinka

NOVÁ PRODEJNA V SC AUPARK HRADEC KRÁLOVÉ

14.05.2017

Vážení zákazníci,

 

celá novinka

NOVÁ PRODEJNA V OC NOVÝ SMÍCHOV

13.05.2017

Vážení zákazníci,

celá novinka

TUGELA SURVEYING EXPEDITION ANEB PODRUHÉ K VODOPÁDU NA STŘEŠE JIŽNÍ AFRIKY

TUGELA SURVEYING EXPEDITION ANEB PODRUHÉ K VODOPÁDU NA STŘEŠE JIŽNÍ AFRIKY
09.05.2017

Díl první – proč a jak to začalo

Proč se obyčejní chlapi z Čech rozhodnou, že změří vodopád v Africe? Nevím, proč to dělali mí kamarádi, ale já to měl jednoduché. Pro ten pocit svobody. Celá taškařice s vodopádem Tugela mě napadla někdy v září 2014. Chystali jsme se k němu jen tak. Na výlet. Klučičí cesta do Afriky. A jak jsme sbírali informace o tom, co je vlastně Tugela Falls zač, narazili jsme na nesrovnalosti ohledně jeho výšky.

celá novinka

EXPEDICE MAROKO A CÍL 3000 KM

EXPEDICE MAROKO A CÍL 3000 KM
10.04.2017

Expedici Maroko přináší Autosalon - specialisté na vozy všech kategorií. Řádně oblečeni (poznámka redakce - oblečení značky Bushman vhodné do terénu i interiéru vozu) vyrazili poznat divokost a krásu afrického Maroka s cílem najet 3000 km.

celá novinka

PRVNÍ JARNÍ DNY PŘINÁŠÍ NOVINKY Z KOLEKCE BUSHMAN PRO JARO A LÉTO 2017

21.03.2017

Bushman, jak je jeho dobrým zvykem, i nadále zůstává součástí přírody. Proč si ale kousek přírody nevzít s sebou do města? Proč se cestou z práce necítit jako velký cestovatel a objevitel? Tak se cítí pravý Bushman. Takový je pravý Bushman. Ať jste kdekoliv, „v těch těhle hadrech vypadáte zatraceně dobře“. Bushman, to je vaše druhá kůže, vaše pohodlné oblečení, které vás chrání. Bushman, jediný parťák, kterého si připustíte k tělu.

celá novinka

EXPEDICE DO JAR K TUGELA FALLS - ZMĚNÍ ČEŠI ZEMĚPISNÉ DĚJINY?

EXPEDICE DO JAR K TUGELA FALLS - ZMĚNÍ ČEŠI ZEMĚPISNÉ DĚJINY?
13.11.2016

Cesta vážně těžká, všechno nás bolí. Celou noc pršelo, ale přes den nám počasí přálo, takže alespoň jedna věc bez starosti. Vypadá vše nadějně. Nádherný vodopád jihoafrické republiky Tugela Falls nás přivítal s otevřenou náručí. Alespoň tak si připadáte, když stojíte pod amfiteátrem hor, které jakoby vás chtěli obejmout. Ale potvrdí se naše domněnka, že Tugela jsou opravdu nejvyšší vodopády světa?

celá novinka

BUSHMAN EXPEDICE NAMIBIA - AFRICKÉ DOBRODRUŽSTVÍ

31.10.2016

Cestování je náš život a většinou cestujeme sami .... úvodník už znáte, ostatně takto začínala již naše předchozí expedice do Namibie. Prostě BUSHMAN to má v krvi. Svoboda, obdiv nejen exotické přírody a chuť zažít to na vlastní kůži. Domluvili jsme se s přáteli BUSHMANa a společně, i když každý tak trochu na vlastní pěst, vyrazili do africké divočiny.

celá novinka

VYŠLÁPNĚTE NA TÚRU - NOVÉ BOTY V PRODEJNÁCH

31.10.2016

Podzimní počasí ještě láká vyrazit na túru. Přinášíme dva tipy, jak si užít poslední podzimní dny. Třeba po turistických stezkách krásné Šumavy, a to dřív než napadne sníh. Doporučujeme mít pevné a pořádně rozšlápnuté boty, aby se po pár kilometrech neobjevily puchýře.

celá novinka

BUSHMAN EXPEDICE BOTSWANA - PŘÍBĚH CESTOVATELŮ

27.10.2016

Plán cesty vznikl již na jaře tohoto roku. Surfovali jsme po internetu, jezdili prstem po mapě a pročetli spoustu článků. Navštívili jsme cestovatelský festival, kde jsme si mimo jiné vyslechli i přednášku o cestě po Namibii a Botswaně a potvrdili si tak některá naše zjištění.

celá novinka

NOVÁ KOLEKCE AUTUMN/WINTER 2016

07.10.2016

Kvalitní, pohodlná, klasická ale i trendy je nová kolekce BUSHMAN Autumn/Winter.

celá novinka

NOVÁ PRODEJNA V NC PLAZA PLZEŇ

23.09.2016

Vážení zákazníci,

celá novinka

PRODEJNA BUSHMAN NOVĚ V NC PLZEŇ PLAZA

05.09.2016

Vážení zákazníci,

dovolte nám informovat vás o uzavření prodejny Bushman v OC Olympia Plzeň.

celá novinka

BUSHMAN EXPEDICE INDIE ANEB "TYGŘÍ SPECIÁL"

22.06.2016

Cesta, jejímž neskromným cílem bylo stopování a fotografování jednoho z nejúžasnějších tvorů naší planety - tygra bengálského navázala na předchozí úspěšné expedice rodinného fotografického tandemu Vladimíra Čecha & Vladimíra Čecha mladšího. Pátrat po pruhovaném se vydali do národního parku a přírodní rezervace Ranthambhore, která je jedním z vůbec nejlepších míst, kde se dá tato šelma pozorovat ve volné přírodě.

celá novinka

NOVÁ KOLEKCE SPRING & SUMMER 2016

23.03.2016

Nevšední, avšak ve spoustě ohledech klasická. Taková je nová kolekce BUSHMAN SPRING & SUMMER 2016.

Ani tentokrát značka BUSHMAN nedá dopustit na osvědčené výrobní postupy či využitelnost převážně přírodních materiálů. Ať jste cestovatel prahnoucí po dobrodružství s vůní adrenalinu nebo člověk milující město i pohodu zároveň, BUSHMAN Vás oblékne.

celá novinka

BUSHMAN A BUMERANG PATŘÍ K AUSTRÁLII

08.03.2016

Bushman a bumerang patří zkrátka k Austrálii. Australský význam slova „bushman“ označuje svobodomyslného člověka, samotáře, který žije v buši, pohybuje se v náročných podmínkách a musí vynaložit velké úsilí, aby vůbec přežil. Původní obyvatelé Austrálie používali bumerang k obraně a lovu, dnes jej máme jako sportovní nástroj nebo pro zábavu. 

celá novinka

MALIČKOST V KAPSE U KALHOT

15.02.2016

Oblečení BUSHMAN není výsadou pouze cestovatelů a objevovatelů krás přírody, dnes jej běžně nosí většina z nás do práce nebo do města. Jednotlivé kousky oblečení přizpůsobují svou funkčnost, pohodlí a stylovost i do urbanizovaného světa.

celá novinka

BLÍZKÁ SETKÁNÍ - NOVÁ KNIHA PRO VŠECHNY MILOVNÍKY PŘÍRODY

19.10.2015

Příběhy fotografií a fotografie příběhů.

Již dlouho s námi sledujete BUSHMAN expedice Petra Slavíka, fotografa divoké přírody. Výpravy do nejrůznějších koutů světa, ze kterých "Bushman" Petr Slavík vozí až neuvěřitelné fotografie. Fotografie, nad kterými se tají dech. Nakladatelství JOTA ve spolupráci s BUSHMAN přináší soubor toho nejlepšího - autorskou knihu s názvem Blízká setkání.  

celá novinka

BUSHMAN NA CESTĚ S EXPEDICÍ DO SRDCE KALAHARI

17.08.2015

„Tak jsme tu. Právě jsme udělali rezervaci do Central Kalahari. Konečně. Bylo to složité, oproti všemu očekávání byl problém sehnat volná místa na tábořištích. Ve všech informačních zdrojích se člověk dočte, že srpen je doba naprosto a totálně mimo sezónu na výlet do Central Kalahari. Skutečnost je úplně odlišná. Byl ohromný problém sehnat volná místa k rezervování. Ale po několikerém telefonování, přemlouvání a překopávání plánu se to nakonec podařilo.

celá novinka

REŽISÉR STEVE LICHTAG TOČÍ NOVÝ FILM VE STOPĚ PREDÁTORA

REŽISÉR STEVE LICHTAG TOČÍ NOVÝ FILM VE STOPĚ PREDÁTORA
29.07.2015

Světoznámého režiséra, cestovatele, herce a spisovatele Steva Lichtaga patrně není potřeba sáhodlouze představovat. Tento známý autor přírodovědných filmů, který se jako první potopil bez ochranné klece k žralokovi bílému, pochází ze Zlína a vlastním jménem se jmenuje Zdeněk Loveček.  Působil jako divadelní herec, hrál v řadě českých filmů a seriálů. Steve Lichtag natočil přes 20 filmů a získal řadu ocenění.

celá novinka
1 2 3 > >>